rzut_osiedle
Kompleksowa obsługa nieruchomości

Skutecznie zajmiemy się całym procesem sprzedaży oraz najmu zapewniając wsparcie na każdym etapie

Dynamiczne tempo sprzedaży

Profesjonalna wycena nieruchomości

Sesje fotograficzne nieruchomości

Wsparcie w procesie sprzedaży oraz najmu

rzut_osiedle
Kompleksowa obsługa nieruchomości

Skutecznie zajmiemy się całym procesem sprzedaży oraz najmu zapewniając wsparcie na każdym etapie

Dynamiczne tempo sprzedaży

Profesjonalna wycena nieruchomości

Sesje fotograficzne nieruchomości

Wsparcie w procesie sprzedaży oraz najmu

 
 
 
 
 
 
 

Oferta

Kochamy kojarzyć ze sobą dwie strony transakcji. Jesteśmy biurem nieruchomości, które powstało z pasji i dogłębnej wiedzy o nieruchomościach – znamy się na inwestowaniu i dzielimy tą wiedzą z obecnymi i z przyszłymi klientami.

Kierując się zasadą „sky is the limit” codziennie skutecznie przekraczamy oczekiwania naszych klientów dbając o najdrobniejsze szczegóły prowadzące do finalizacji transakcji. Dokładamy starań, by nie zawieść i nie stracić zaufania. Zadbaliśmy o to, by wyszukiwarka znalazła domy, mieszkania, lokale biurowe, grunty czy obiekty komercyjne według Twoich indywidualnych preferencji. Jeśli wolisz – my znajdziemy najtrafniejszą nieruchomość dla Ciebie.

W kwestii sprzedaży nigdy nie idziemy na skróty. Radzimy, jak realnie podnieść wartość nieruchomości. Do Twojej dyspozycji jest sztab ekspertów, od architektów i firmy budowlane przez fotografów i dekoratorów wnętrz. Zamieszczenie Twojej oferty na sprzedaż lub wynajem wieńczy cały proces. Codziennie analizujemy ogrom informacji, które pozwalają nam stać się dla Ciebie wiarygodnym partnerem.

Wiemy też, jak ważny jest Twój czas. Pracują dla nas specjaliści z różnych dziedzin. Wszystko po to, by sprawnie i kompleksowo odciążyć Cię we wszelkich działaniach związanych z nieruchomościami.

Zespół naszego Biura Nieruchomości we Wrocławiu tworzą pasjonaci. Rynek pierwotny i wtórny prześwietlamy od fundamentów po sam szczyt. Mamy świadomość, że gdy chodzi o nieruchomości, Wrocław potrzebuje najlepszych ekspertów. Dlatego staramy się być o krok przed bieżącymi wyzwaniami rynku. Wiemy, że potrzebują Państwo pełnego serwisu z naszej strony, dlatego oferujemy pełen pakiet usług w zakresie obsługi nieruchomości. Głęboko wierzymy, że pośrednik nieruchomości to ktoś, kto przeprowadzi Cię przez trudy do gwiazd
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami naszego biura.

Kochamy kojarzyć ze sobą dwie strony transakcji. Zaufało nam wielu nabywców, sprzedających, najemców i najmujących. Dokładamy starań, by nie zawieść i nie stracić zaufania. Zadbaliśmy o to, by wyszukiwarka znalazła domy, mieszkania, lokale biurowe, grunty czy obiekty komercyjne według Twoich indywidualnych preferencji. Jeśli wolisz – my znajdziemy najtrafniejszą nieruchomość dla Ciebie.

W kwestii sprzedaży nigdy nie idziemy na skróty. Radzimy, jak realnie podnieść wartość nieruchomości. Do Twojej dyspozycji jest sztab ekspertów, od architektów i firmy budowlane przez fotografów i dekoratorów wnętrz. Zamieszczenie Twojej oferty na sprzedaż lub wynajem wieńczy cały proces.

Wiemy też, jak ważny jest Twój czas. Pracują dla nas specjaliści z różnych dziedzin. Wszystko po to, by sprawnie i kompleksowo odciążyć Cię we wszelkich działaniach związanych z nieruchomościami. Zespół naszego Biura Nieruchomości we Wrocławiu tworzą pasjonaci. Rynek pierwotny i wtórny prześwietlamy od fundamentów po sam szczyt. Mamy świadomość, że gdy chodzi o nieruchomości Wrocław potrzebuje najlepszych ekspertów. Dlatego staramy się być o krok przed bieżącymi wyzwaniami rynku. Wychodząc im naprzeciw, nie tylko oferujemy zarządzanie najmem i home staging. Codziennie analizujemy ogrom informacji, które pozwalają nam stać się dla Ciebie wiarygodnym partnerem.

Głęboko wierzymy, że pośrednik nieruchomości to ktoś, kto przeprowadzi Cię przez trudy do gwiazd. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami naszego biura.

Pełna oferta

Sky Nieruchomości
Domy

Szeroka oferta domów w świetnej lokalizacji

Wyszukiwarka

Sky Nieruchomości
Mieszkania

Przestronne mieszkania w centrum miasta

Wyszukiwarka

Sky Nieruchomości
Grunty

Lista miejsc inwestycyjnych z potencjałem na rozwój

Wyszukiwarka

Sky Nieruchomości
Lokale usługowe

Doskonałe lokalizacje dla Twojego biznesu

Wyszukiwarka

Sprzedaż nieruchomości

Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość, zgłoś się do nas – dokonamy rzetelnej wyceny nieruchomości, przygotujemy nieruchomość do atrakcyjnej cenowo sprzedaży, zajmiemy się promocją oferty. Oferujemy wsparcie prawne oraz księgowo-podatkowe.

Pośrednictwo w sprzedaży domu, mieszkania, gruntu czy obiektów komercyjnych – od A do Z. Dowiedz się, jak uzyskać najwyższe ceny!
Masz nieruchomość na sprzedaż? Nie wiesz, od czego zacząć? Biuro Sky Nieruchomości Wrocław jest do Twojej dyspozycji.

sloneczna_czernica
Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiem
sloneczna_czernica
Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiem
Co zyskujesz, zlecając nam sprzedaż domu, mieszkania, obiektu komercyjnego lub działki?
DORADZTWO
Jesteśmy strategami. Wiemy, co się sprawdza w sprzedaży nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych.
W Sky myślimy perspektywicznie. Każdy plan działania jest szyty na miarę. Jeśli chcesz z nami sprzedać swoją nieruchomość, nie tylko zapewniamy jej rzetelną wycenę. Przede wszystkim wskażemy Ci jej atuty i podpowiemy jak podnieść jej wartość. Na każdym etapie sprzedaży nieruchomości oferujemy eksperckie wsparcie i dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

PEWNOŚĆ
Proces sprzedaży nieruchomości nie ma przed nami tajemnic.
Znamy bieżącą sytuację rynkową, prognozy biznesowe, stawki domów, mieszkań i gruntów oraz najczęstsze pytania nabywców. Gdy zawierzasz nam sprzedaż swojej nieruchomości – oferujemy sprawdzone, korzystne rozwiązania. Bierzemy odpowiedzialność za to, by Twoja oferta sprzedaży trafiła do idealnego nabywcy. Dzięki analizie ilościowej i jakościowej wyprzedzamy branżę o krok. Potrafimy rozpoznawać zalety każdej nieruchomości i maksymalnie wykorzystać jej potencjał. Absolutnie nie musisz się też obawiać formalności. Umowy, akty notarialne, kwestie podatkowe i wszelka dokumentacja są dla nas środowiskiem naturalnym w pracy.

CZAS
Widzimy to tak – Ty mówisz nam co jest dla Ciebie istotne. My działamy.
Dzięki całemu sztabowi specjalistów w Sky, Twoja nieruchomość jest od razu analizowana pod każdym kątem. Mamy przyspieszony dostęp do niezbędnych ekspertyz. Otrzymujesz w pigułce rzetelną wiedzę i proponowane przez nas rozwiązania. Proces ustaleń dotyczących naszej współpracy jest bardzo ważny. Traktujemy Cię po partnersku i kierujemy się dewizą: „nic o Tobie bez Ciebie”. Dlatego angażujemy Cię czasowo dokładnie tyle, ile od nas oczekujesz.

KORZYŚĆ FINANSOWA
Chcielibyśmy, aby to wybrzmiało z pełną mocą. Nieuczciwe zawyżanie cen nieruchomości to nie nasz styl.
Znamy jednak skuteczne sposoby, aby Twoja nieruchomość zyskała na rzeczywistej wartości. Czasem wystarczą niewielkie zmiany. Niekiedy korzystniej jest działać z rozmachem. Wyłącznie od Ciebie zależy, które z pomysłów wcielimy w życie. W każdym przypadku nasi specjaliści z profesjonalizmem realizują ustaloną z Tobą wizję. Bo w Sky uważamy, że nieruchomość to inwestycja. Nasze doświadczenie pokazuje, że warto uwierzyć w potencjał każdej nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż.

BEZPIECZEŃSTWO
Nie da się ukryć, że ze sprzedażą nieruchomości wiąże się ogrom kwestii formalnych.
Jak już wspomnieliśmy – dokumentacja to nasze środowisko naturalne. Lata doświadczeń nauczyły nas, jak trzymać rękę na pulsie i dopinać każdą transakcję na ostatni guzik. Dlatego przedstawimy Ci, jak krok po kroku wygląda sprzedaż domów, mieszkań, obiektów komercyjnych i gruntów. Uprzedzimy o sprawach, które muszą być załatwione, aby wszystko było zgodne z prawem. Poinformujemy o procedurach budowlanych, architektonicznych, urzędowych, notarialnych i podatkowych. I ani na chwilę nie pozostawimy Cię w tym samemu/samej sobie.

Najem nieruchomości

Co oferujemy Wam jako pośrednik w najmie nieruchomości?
  • Przygotowanie nieruchomości do najmu
  • Home staging
  • Wycenę nieruchomości pod kątem wynajmu
  • Przygotowanie i dodanie oferty do bazy nieruchomości
  • Pomoc w znalezieniu idealnego najemcy
  • Wsparcie notarialne i księgowe
  • Czuwanie nad przebiegiem współpracy
  • Zarządzanie najmem

Chcesz wynająć mieszkanie lub dom? Posiadamy stały dostęp do pięknych i świetnie zlokalizowanych nieruchomości na wynajem. Zadbamy o korzystną umowę najmu i cenę, a także zabezpieczymy Cię przed ryzykiem odpowiednim ubezpieczeniem OC.

W Sky Nieruchomości łączymy obie strony umowy – najemców i najmujących. Naszą misją jest dbać o satysfakcję obu stron w każdym aspekcie. Zajmujemy się tworzeniem optymalnej przestrzeni do współpracy. Jest to możliwe dzięki wypracowaniu partnerskich relacji i zrozumieniu Waszych potrzeb. Wierzymy, że najem nieruchomości powinien być doskonale działającą symbiozą. Z Wami i dla Was każdego dnia realizujemy tę wizję.

Profesjonalnie i kompleksowo zarządzamy najmem nieruchomości należących do naszych klientów. Rzetelnie wyceniamy najem, przygotowujemy wizualnie nieruchomość do wynajmu, prowadzimy promocję oferty, weryfikujemy najemców. W trakcie umowy dopilnowujemy terminowych płatności zarówno tych od najemców jak i płatności za czynsz do wspólnoty i dostawców mediów oraz dbamy o techniczne utrzymanie nieruchomości, przy braku zaangażowania właścicieli nieruchomości.

Chcesz wynająć mieszkanie lub dom? Posiadamy stały dostęp do pięknych i świetnie zlokalizowanych nieruchomości na wynajem. Zadbamy o korzystną umowę najmu i cenę, a także zabezpieczymy Cię przed ryzykiem odpowiednim ubezpieczeniem OC.

W Sky Nieruchomości łączymy obie strony umowy – najemców i najmujących. Naszą misją jest dbać o satysfakcję obu stron w każdym aspekcie. Zajmujemy się tworzeniem optymalnej przestrzeni do współpracy. Jest to możliwe dzięki wypracowaniu partnerskich relacji i zrozumieniu Waszych potrzeb. Wierzymy, że najem nieruchomości powinien być doskonale działającą symbiozą. Z Wami i dla Was każdego dnia realizujemy tę wizję.

Profesjonalnie i kompleksowo zarządzamy najmem nieruchomości należących do naszych klientów. Rzetelnie wyceniamy najem, przygotowujemy wizualnie nieruchomość do wynajmu, prowadzimy promocję oferty, weryfikujemy najemców, a w trakcie umowy dopilnowujemy terminowych płatności zarówno tych od najemców jak i płatności za czynsz do wspólnoty i dostawców mediów oraz dbamy o techniczne utrzymanie nieruchomości, przy braku zaangażowania właścicieli nieruchomości.

Zakup nieruchomości

Przeprowadzamy przez kupno nieruchomości: mieszkań, domów, gruntów i obiektów komercyjnych. Zapewniamy pośrednictwo i wsparcie na każdym etapie zakupu! Kupno nieruchomości nie musi się wiązać z wertowaniem tysiąca ofert. Z teamem Sky Nieruchomości wszystko jest dużo prostsze. Ty mówisz nam o swoich oczekiwaniach, my działamy.

OFERTA SZYTA NA MIARĘ
Zrozumienie Twoich potrzeb – to dla nas punkt wyjścia.
Oferujemy spersonalizowane rozwiązania dla klientów indywidualnych i biznesu. Posiadamy zaplecze do obsługi zakupu całego kompleksu nieruchomości. Współpracujemy ze wszystkimi bankami, by ułatwić Ci finansowanie. Jako inwestor w Sky Nieruchomości możesz liczyć również na profesjonalne usługi pozakupowe, m.in. house flipping i zarządzanie najmem.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA
Team Sky Nieruchomości to eksperci z różnych dziedzin.
Przeprowadzamy przez cały proces zakupu nieruchomości, od początku do końca. Obsługa obejmuje aspekty prawne, kredytowe, finalizację transakcji – wszystko w oparciu o najwyższe standardy.

PARTNERSKIE RELACJE
Gdy nawiązujesz z nami współpracę, stajemy się Twoim partnerem.
Okazane nam w ten
sposób zaufanie jest dla nas wiążące.
Przedstawiamy Ci zawsze pełen obraz sytuacji. Podejmując decyzję, będziesz znać wszystkie plusy i minusy
danego rozwiązania. Chcemy, by kupno nieruchomości było
dla Ciebie najlepszym możliwym wyborem.

DORADZTWO
Świat nieruchomości znamy od fundamentów.
Co więcej, na bieżąco go aktualizujemy. Wszystko po to, by dzielić się z Tobą doświadczeniem, wiedzą i nowościami branżowymi. Z doradcami Sky możesz skonsultować każdą swoją decyzję.

DOMY

MIESZKANIA

GRUNTY

LOKALE USŁUGOWE

Sprawdź ofertę

Home staging

Dlaczego warto zainwestować w home-staging?

Badania wykazują, że decyzje konsumenckie podejmuje się „oczami”. Wybór nieruchomości rządzi się dokładnie tymi samymi prawami. W Sky znamy sprawdzone sposoby, jak podnieść atrakcyjność mieszkania, apartamentu czy biura pod działalność. Kochamy też przełamywać utarte schematy wnętrzarskie. Wygląd nieruchomości „przed” i „po” dzieli ogromna różnica w cenie. A to wszystko stosunkowo niewysokim kosztem. Zaufasz nam?

Kontakt

SPOTKANIE + WYCENA
Jesteśmy przekonani, że Twoja nieruchomość skrywa ogromny potencjał. Korzystając z Twojego zaproszenia do mieszkania, domu czy lokalu biurowego, uzyskujemy pełen obraz sytuacji. Poznasz aktualną wycenę nieruchomości oraz opcje rozwiązań, które możemy wdrożyć. Następnie ustalamy z Tobą kosztorys, zakres prac i działamy!

WYGODA
Powierzając nam swoją nieruchomość, nie musisz się o nic martwić. To my zajmujemy się zakupem i doborem dodatków. To nasi specjaliści dokonują efektownych przemeblowań. To do nas należy realizacja ustalonych prac remontowych. Na koniec fotografowie ze Sky uwieczniają rezultat home-stagingu. Gotowa oferta nieruchomości na sprzedaż lub wynajem będzie czekać na swoich odbiorców w sieci. Jesteśmy przekonani, że bardzo krótko.

ELASTYCZNA OFERTA
Sam decydujesz o tym, w czym Cię wyręczymy. Jesteśmy gotowi na realizacje home stagingu od A do Z. Niezależnie od tego, czy najbardziej liczy się dla Ciebie czas realizacji, mniejszy nakład finansowy czy dostosowanie wnętrza pod gust konkretnego klienta – dbamy o efekt „wow”. Opowiedz nam, jakiego rezultatu końcowego oczekujesz. Lubimy działać twórczo i z pasją, a każda nieruchomość stanowi dla nas kolejne, wspaniałe wyzwanie.

KORZYŚCI FINANSOWE
Nasze doświadczenie pokazuje, że home staging jest stuprocentowo pewną inwestycją. Nie tylko przyspiesza znalezienie nabywcy lub najemcy. Zależność jest tutaj bardzo prosta – im atrakcyjniejsza nieruchomość, tym wyższa cena. Z radością obserwujemy, że dzięki home-stagingowi zwiększa się prestiż nieruchomości wystawionych na sprzedaż lub na wynajem. Dla Ciebie to czysty zysk.

Kredyty hipoteczne

Uzyskaj finasowanie na zakup nieruchomości. Nasze Biuro pomaga w zawarciu umowy kredytowej na dom, mieszkanie, obiekt komercyjny lub grunty. Jeśli nie wiesz, jak uzyskać kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości – bez obaw. Zadbamy o to, by oferta finansowania była dopasowana do Twoich potrzeb oraz możliwości. W tym celu nawiązaliśmy współpracę ze wszystkimi bankami.

W Sky Nieruchomości o kredytach wiemy wszystko

DORADZTWO I POŚREDNICTWO

WSPÓŁPRACA ZE WSZYSTKIMI BANKAMI

OPTYMALNE ROZWIĄZANIA

UŁATWIENIE FORMALNOŚCI

Zależy nam, abyś uzyskał/a kredyt hipoteczny na optymalnych warunkach. W naszym biurze porównasz oferty kredytów hipotecznych oferowanych przez wszystkie banki, całkowicie bezpłatnie. Oferujemy również doradztwo w zakresie uzyskania zdolności kredytowej.

Stan prawny nieruchomości, negocjowanie warunków, wkład własny, przygotowania do zawarcia umowy kredytowej – na każdym etapie uzyskujesz wsparcie naszego eksperta. Kredyt hipoteczny na dom, mieszkanie czy budowę nieruchomości jest sporym obciążeniem.

Analizujemy z Tobą każdy aspekt oferty bankowej, by uzyskać pewność, że wybierasz najkorzystniejszy wariant. Nie pracujemy dla żadnego z banków. Jesteśmy w 100% po Twojej stronie.