Kontakt

Pośrednictwo w sprzedaży

+48 71 773 30 35 (wewn. 1)

Pośrednictwo w wynajmie

+48 71 773 30 35 (wewn. 2)

Mieszkania inwestycyjne

+48 71 773 30 35 (wewn. 3)

Sekretariat

Ul. Gwiaździsta 64 lok. 29/1
53-413 Wrocław
(Budynek Sky Tower)

biuro@sky-nieruchomosci.pl

Formularz kontaktowy

Wystaw na sprzedaż / wynajem swoją nieruchomość lub skontaktuj się z nami w celu znalezienia nieruchomości lub gruntu inwestycyjnego.

  O nas

  Paul Timetracker
  Paul Timetracker
  2022-04-13
  Serdecznie polecam Panią Agnieszkę Mirecką jako doskonałego pośrednika. Pani Agnieszka charakteryzuje się nie tylko profesjonalizmem, ale także wysoką kulturą osobistą i zaangażowaniem. Śmiało można polecić ją jako skutecznego fachowca.
  Kamil Karakuła
  Kamil Karakuła
  2022-04-10
  Polecamy. Duża otwartość i cierpliwość na zadawane pytania i pojawiające się wątpliwości. Sprzedawaliśmy ze Sky i panią Anią jedno z mieszkań i nasz dom. Bez stresu. Umowa, prezentacje, wszystko sprawnie. Nie wyobrażam sobie współpracy z innym biurem lub sprzedaż nieruchomości na własną rękę.
  Emilia Goleń
  Emilia Goleń
  2022-04-07
  Bardzo profesjonalne biuro. Dowiedzieliśmy się o nim z artykułu o najlepszych biurach nieruchomości we Wrocławiu - warto było zaufać intuicji przy wyborze. Przeprowadzili nas przez skomplikowany proces sprzedaży mieszkania, wyjaśniając wszelkie wątpliwości na każdym etapie. Czujemy się dobrze zaopiekowani. Polecamy!
  p b
  p b
  2022-04-06
  Bardzo przyjemna współpraca i duża, profesjonalna pomoc przy skomplikowanych przygotowaniach do transakcji. Bardzo dobry kontakt i konkretne, bezstronne działania - tak w mojej ocenie powinno działać pośrednictwo, dlatego z podziękowaniem zdecydowane max. gwiazdek.
  Małgorzata Krysiak
  Małgorzata Krysiak
  2022-04-03
  Bardzo polecam biuro SKY Nieruchomosci. Miałam przyjemność współpracować z Panią Martą Matuszek, bardzo empatyczna i profesjonalna osoba. Pełna energii z uśmiechem na twarzy. Rewelacyjnie wczuwa się w potrzeby klienta, kiedy trzeba konkretnie doradzi. Z zaangażowaniem potrafi znaleść i wynająć mieszkanie a także wesprzeć w home stagingu. Właściwa osoba na właściwym miejscu.
  Michał R
  Michał R
  2022-03-24
  Polecam biuro, z Panią Martą wszystko załatwione bez najmniejszego problemu i przede wszystkim szybko
  krystyna trojanowska
  krystyna trojanowska
  2022-03-11
  Chciałam podziękować Panu Łukaszowi Biel za współpracę i za zaangażowanie w załatwieniu moich spraw związanych z niełatwym wynajmem. W sposób mistrzowski rozwiązał wiele problemów. Zachwycił nas swoją znajomością rzeczy i ogromną wiedzą oraz ujął nas takim serdecznym podejściem do naszych spraw. Jednym słowem przywiązaliśmy się i do Pana Łukasza i do Jego Firmy. Krystyna