Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółowej oferty

Nasz zespół to gwarancja profesjonalizmu oraz pełnego wsparcia na każdym etapie procesu

Certyfikat wiarygodności

Karolina Górska

Dyrektor Biura Nieruchomości

k.gorska@sky-nieruchomosci.pl
+48 698 044 041

Anna Gryczyk Oferty

Specjalista ds. Nieruchomości

a.gryczyk@sky-nieruchomosci.pl
+48 511 866 586

Kamil Błaszczuk Oferty

Specjalista ds. Nieruchomości
licencja nr 27308

k.blaszczuk@sky-nieruchomosci.pl
+48 691 766 788

Agnieszka Mirecka Oferty

Specjalista ds. Nieruchomości

a.mirecka@sky-nieruchomosci.pl
+48 791 141 223

Łukasz Biel Oferty

Specjalista ds. Nieruchomości

l.biel@sky-nieruchomosci.pl
+48 691 878 561

Marta Matuszek Oferty

Specjalista ds. Nieruchomości

m.matuszek@sky-nieruchomosci.pl
+48 882 877 223

Paulina Jakóbowska

Projektant wnętrz


+48 71 773 30 35

Grzegorz Bendowski

Specjalista ds. Finansowania

g.bendowski@sky-nieruchomosci.pl
+48 512 054 333

Celestyna Weiss Oferty

Specjalista ds. Zarządzania Najmem

c.weiss@sky-nieruchomosci.pl
+48 737 893 380

Justyna Szulc Oferty

Specjalista ds. Zarządzania Najmem

justyna.szulc@sky-nieruchomosci.pl
+48 737 897 216

Małgorzata Bekier Oferty

Specjalista ds. Nieruchomości

m.bekier@sky-nieruchomosci.pl
+48 600 609 212

Mateusz Janicki Oferty

Specjalista ds. Nieruchomości

m.janicki@sky-nieruchomosci.pl
+48 787 039 225

Michał Klimkiewicz Oferty

Specjalista ds. Nieruchomości

m.klimkiewicz@sky-nieruchomosci.pl
+48 790 210 050

Rafał Szembel Oferty

Specjalista ds. Nieruchomości

r.szembel@sky-nieruchomosci.pl
+48 508 252 837

Katarzyna Skałka Oferty

Specjalista ds. Nieruchomości

k.skalka@sky-nieruchomosci.pl
+48 787 054 130

Dominika Kostempska-Łabędzka Oferty

Specjalista ds. Nieruchomości

d.kostempska-labedzka@sky-nieruchomosci.pl
+48 791 030 487